Медик-ua.net

 

Реклама
Реклама

Оксфорд Медікал - Тернопіль

Центр, Тернополь


Тернополь Центр Оксфорд Медікал - Тернопіль

«Оксфорд Медікал Тернопіль» - це команда професіоналів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне лікування і 100% одужання. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» найсучасніше лікувально-діагностичне обладнання, яке дозволяє максимально дослідити проблему та найточніше встановити діагноз. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» представлені відділення гінекології, урології, проктології, естетичної медицини, дерматології, неврології, гастроентерології, флебології, сімейної медицини, хірургії, отоларингології та ультразвукового дослідження.

Тут Вас чекають тільки кваліфіковані лікарі, які володіють широкими знаннями і мають великий досвід у роботі. Можете не сумніватися, тут ви зустрінете людей, яким зможете з легкістю довірити своє життя і здоров'я. Тим більше, що піклуватися про ваше здоров'я їм допомагає сучасне медичне обладнання, завдяки чому легко і ефективно поставити точний діагноз.

Відділення проктології
При деяких захворюваннях ми замість того, щоб звернутися до лікаря, хотіли б просто швидше позбутися їх самостійно. Одним з таких захворювань є геморой.  Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» відзначають, що якщо закривати очі на проблему геморою, то вона зовсім не вирішується, а  переростає в щось більше. Для діагностики захворювання застосовують огляд, лабораторні методи обстеження та відеоаноскопію.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонує сучасні малоінвазивні методи боротьби з гемороєм, які є ефективними і комфортними для пацієнта.

Метод вакуумного лікування латексними кільцями дозволяє за кілька процедур позбутися гемороїдальних вузлів. Цей спосіб не вимагає додаткового знеболення. Його можна проводити в зручний для пацієнта час, не порушуючи звичний ритм життя.

Технологія доплерівської дезартеризаціі гемороїдальних вузлів HAL-RAR, що виконується на новітньому австрійському обладнанні, дозволяє позбутись від геморою всього за один раз. Це так звана операція без розрізів, ефективна для всіх стадій захворювання. Триває процедура 30-50 хвилин. Під контролем ультразвуку проходить прошивання артерій, що несуть кров до гемороїдальних вузлів. Таким чином усувається сама причина виникнення геморою.

Окрім цього у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» лікування може здійснюватись за допомогою радіохвильової хірургії та консервативно.

Відділення неврології
Міцні нервова система і психічне здоров'я є одними з найважливіших факторів здоров'я всього організму. Адже давно відомо, що підірвана нервова система може бути причиною багатьох захворювань, зокрема таких, як серцево-судинні хвороби, виразкова хвороба шлунку і навіть рак.

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Тернополі пропонує ефективне лікування неврологічних хвороб кваліфікованими спеціалістами за допомогою сучасного обладнання. Зокрема, тут лікують такі захворювання нервової системи:
- початкові прояви недостатності кровопостачання головного мозку;
- хронічні порушення мозкового кровообігу;
- наслідки після перенесених інсультів та закритих черепно-мозкових травм;
- неврологічні прояви остеохондрозу хребта;
- поліневропатії і мононевропатії;
- вегето-судинні дисфункції;
- головні болі;
-порушення сну.

Відділення урології
Відділення урології в Тернополі дозволяє позбутися від хронічного і бактеріального простатиту, вилікувати аденому простати, визначити причину передчасного сім’явипускання і його затримки, позбутися від порушення ерекції і імпотенції, а також повністю вилікувати все інфекційні статеві хвороби.

Під час прийому уролога-андролога в медичному центрі «Оксфорд Медікал» з вами проведуть делікатну розмову, вислухають всі скарги і детально розглянуть проблематичні моменти. Тут ви пройдете апаратну діагностику, щоб виявити причини сексуальної дисфункції, а саме:  біотензіометрію, доплерографію, вазоактивний тест.

Лікар-уролог виконає пальцеве дослідження передміхурової залози і складе попередній діагноз. Якщо виникне необхідність, Ви зможете здати додаткові аналізи безпосередньо у відділенні. Швидкий і безболісний огляд у відділенні урології - це запорука Вашого здоров'я і довголіття, адже відмінне самопочуття і впевненість в собі дарує нам сили для нових звершень!

Відділення гінекології
Лікар-гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі - це не тільки справжній професіонал з солідним досвідом роботи, а й хороший друг, який вас підтримає і заспокоїть. Адже жіноче здоров'я основа здоров'я не тільки самої жінки, але і її майбутніх дітей.

У «Оксфорд Медікал» діагностику захворювання і призначення ефективного лікування проводять висококваліфіковані гінекологи з багаторічним досвідом роботи після проведення необхідного обстеження.

Ви можете записатися на консультацію в Тернополі, щоб розповісти лікарю про всі складні моменти, які вас турбують, а також пройти первинний огляд. Згідно з результатами огляду - лікар сформує попередній висновок про стан вашого здоров'я. Також ви зможете здати додаткові аналізи для уточнення діагнозу. Ця процедура є абсолютно безболісною, комфортною і швидкою!

Відділення естетичної медицини
Кожна жінка володіє особливою красою. Естетична медицина дозволяє підкреслити ваші переваги та додати родзинку до вашого зовнішнього вигляду. Секрет привабливості, молодості та краси – розкритий!

Відділення естетичної медицини медичного центру «Оксфорд Медікал» тернопіль пропонує широкий спектр послуг: видалення волосся за допомогою технології ЕЛОС, плазмоліфтинг, біоревіталізація, лікування куперозу, акне, безопераційний ЕЛОС-ліфтинг, контурна пластика губ, механічна чистка обличчя, мезотерапія, ін’єкції краси, дарсонвалізація, кріомасаж та багато іншого. Подаруйте собі молодість та красу разом з медичним центром «Оксфорд Медікал Тернопіль»!

Відділення дерматології
Здоровий зовнішній вигляд – це запорука щасливого життя людини. Усім завжди приємніше спілкуватися з особою, яка виглядає здоровою, має чисту та доглянуту шкіру. Саме тому, коли виникають якість проблеми, люди швидко прагнуть позбутися висипу на шкірі. У дерматологічному відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» працюють лише досвідчені спеціалісти. Вони поставлять правильний діагноз, віднайдуть точну причину захворювання та призначать необхідний комплекс лікування, підібраний індивідуально для вас згідно до новітніх європейських стандартів. Для більш точної діагностики у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» застосовується дерматологічний огляд, діагностика лампою Вуда, дерматоскопія, лабораторні дослідження та, при необхідності, консультація суміжних спеціалістів.

Поверніть собі здорове самопочуття разом з МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»!

Відділення хірургії
Хірургія для багатьох людей була і залишається чи не найважливішим і найважчим напрямком медицини, адже вважається, що за допомогою хірургів звертаються переважно тільки тоді, коли всі інші методи вже вичерпані, і шанс на порятунок лише один – операція. Відтак в руках хірурга опиняється життя, здоров'я пацієнта, а поряд з цим і його майбутнє. Тому кожен, хто звертається до лікаря-хірурга, прагне, щоб це був справді професійний лікар, що знається на своїй справі. 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» на вас чекають лише кваліфіковані лікарі. Вже на першій консультації фахівець визначить, чи є хірургічне втручання єдиним виходом із ситуації, і чи немає у вас протипоказань для операції. Для того, щоб зробити це з абсолютною точністю лікарі-хірурги «Оксфорд Медікал» працюють з найсучаснішим медичним обладнанням.

Окрім цього, головною метою лікарів є зробити все можливе задля того, щоб ваше перебування тут було якомога легшим, комфортнішим, а часто і значно коротшим, аніж у звичайній лікарні.

Відділення флебології
Вважається що, варикоз – це не сезонна хвороба, адже вона проявляє себе в будь-який час протягом року. З проблемами виникнення цього захворювання стикається кожен другий українець. Спеціалісти відділення флебології відзначають найбільш поширеніші захворювання пов’язані з венами, серед яких: судинні сіточки, варикозна хвороба, трофічна виразка, хронічна венозна недостатність та тромбофлебіт. Кожна з цих проблем при тривалому ігноруванні може викликати важкі ускладнення. При перших проявах симптоматики захворювання варто звернутись до лікаря–флеболога. В медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», як метод діагностування захворювань вен, використовують ультразвукове діагностування на апараті експерт класу Philips Clear Vue 650. На сьогоднішній день це дозволяє швидко, безболісно та ефективно дослідити стан судини і оцінити результати роботи та функціональність венозних клапанів.

Відділення гастроентерології
Погане харчування, постійні стресові ситуації, негативний вплив екології – це основні чинники, що провокують порушення в роботі травної системи. Саме гастроентерологія ретельно вивчає шлунково – кишковий тракт людського організму. Консультація спеціаліста гастроентерологічного відділення медичного центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» включає збір анамнезу, розбір скарг та симптомів хвороби, ретельний огляд пацієнта, рекомендації щодо правильного харчування та попередня постановка діагнозу.

При необхідності гастроентеролог може запропонувати пройти в медичному центрі  додаткові обстеження: ендоскопію, ультразвукову діагностику органів черевної порожнини на апараті PhilipsClearVue 650 та лабораторні дослідження.

Відділення сімейної медицини
У теперішньому світі все більше людей звертаються саме до сімейного лікаря (терапевта). До обов’язків сімейного лікаря входить постановка діагнозу, огляд, проведення амбулаторного лікування та профілактичних заходів, адже сімейна медицина лежить в основі всього лікування та профілактики будь-яких захворювань.

Дуже часто терапевт самостійно діагностує та призначає лікування від багатьох захворювань. На жаль, всі ми намагаємося якомога довше відтягувати момент звернення до професійного лікаря, та сімейний лікар – це людина, яка, зважаючи на багаторічний досвід співпраці з тією чи іншою сім’єю, дбає про кожного свого пацієнта і зробить все для того, щоб або ж самостійно вилікувати захворювання, що виникло, або ж подбає про те, щоб пацієнт звернувся до кваліфікованого лікаря вузького профілю.

Окрім цього, сімейний лікар може розробити індивідуальну для кожного пацієнта тактику лікування, зважаючи на історію лікування, хронічні захворювання, алергічні схильності тощо.

Відділення ультразвукової діагностики
У своєму житті ми часто стикаємось з внутрішнім дискомфортом, який не можемо подолати самостійно. Причини проблеми можуть ховатися у судинах, суглобах та внутрішніх органах. Виявити існуюче захворювання та призначити відповідне лікування дозволяє правильна діагностика. УЗД в Тернополі – одне з найбільш високоінформативних та доступних методів дослідження органів і систем людини. Ультразвукові дослідження не несуть променевого навантаження на організм. Процедура є безпечною та не спричиняє жодного дискомфорту. Процедура проводиться швидко – що робить її дуже зручною для економії вашого часу.

Переваги лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал»:

  • кваліфіковані лікарі клініки професійно і дбайливо проведуть консультацію, під час якої визначать точний діагноз;
  • якісне медичне обладнання забезпечує лікування великого спектру різних захворювань;
  • комплексне лікування лікарськими засобами спільно з медичними процедурами гарантує ефективність лікування;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Адреса: м. Тернопіль, вул. Степана Качали.
Телефони: +3 (80352) 52-52-52; +38 (068) 752-52-52.

Отзывов: ( + 26 / 0 / - 0 )

Центр Оксфорд Медікал - Тернопіль

Стоимость услуг и дополнительная информация на  сайте


Вы можете установить такой счетчик отзывов у себя или на любом другом сайте.

получить код счетчика

При добавлении нового отзыва постарайтесь четко сформулировать, что вам нравится или не нравится в учреждении...

              
 

Отзывы

  • положительные
  • нейтральные
  • отрицательные
27 июня 2018 17:05:53

Очень и очень хороший невролог Людмила Игоревна. Она быстро поставила диагноз, назначила лечение. После первых дней приема лечения стало легче. Лечение закончила давно, состояние стабильно хорошее. Спасибо за помощь.
29 мая 2018 17:34:29

1973lyda

Була в Оксфорд медікал у проктолога. сподобалося тим, що не треба ніяких направлень – просто записався і прийшов. хоча по запису не пройшла, ще треба було почекати, я кажу їм, дівчата, то чому ви мене записуєте на певну годину, якщо я не проходжу! Потрапила до чоловіка проктолога, ніби охайний такий, привітний та розумний.
Діагностика не дуже приємна, але неболюча. це тоненька чорна трубочка із вбудованою камерою, ще наносять знеболюючий гель. Лікар ше показував цю діагностику на екрані і все пояснював, пояснював. В клініці нова апаратура і за пару процедур змогла вилікуватись. Лікування не дешеве, але зараз нічого безплатного немає. Лягати на операцію з моєю роботою не було можливості. Загальні враження позитивні. І доречі, тут найнижчі ціни на лікування порівняно з іншими закладами.
08 декабря 2017 00:36:00

Я отримала лікування у дерматолога, яке мені дуже допомогло. Лікар Галина Петришин дуже уважно ставиться до пацієнта, вникає в проблему і намагається підібрати оптимальне лікування. Сервіс відмінний, клініка сподобалася.
11 октября 2017 14:59:18

Вася

У цьому медценті проходив лікування по флебології. Звернувся я із варикозним розширенням вен. Проведеними операцією (якщо це можна так назвати, тому що вона проходила досить зручно, та й тривала від сили пів години) і консультаціями я задоволений на 100%. Радий , що попав саме до вас. Ще раз дякую.
27 сентября 2017 23:35:08

Моя мама нашла здесь терапевта. Вот сколько раз она не обращалась, всегда получала грамотные рекомендации и лечение.
31 августа 2017 16:00:59

Самые лучшие пожелания хорошему врачу, который умело лечит и успокоит по-человечески. Мне повезло лечиться у Грицко Юлии Богдановны. Всех подруг отправляю только к этому гинекологу.
07 июля 2017 00:14:46

Всем рекомендую Юлию Богдановну.Она мне очень помогла в первую очередь, как человек, потом уже как грамотный врач.
28 июня 2017 18:40:00

Надія

Зверталася в дану клініку за рекомендаціями ще в травні!
Тут працює чудовий лікар акушер-гінеколог, яка призначила мені дієве лікування. У мене тривалий час були якісь не нормальні виділення і це мене дуже турбувало. Ті лікарі до яких я зверталася не змогли мені нічим допомогти. Гінеколог цієї клініки після огляду призначила мені лікування і дала хороші рекомендації з лікування та дотримання правил гігієни. Дуже рада, що знайшовся хороший фахівець, який допоміг мені вирішити мою проблему і після проходження лікування виділень більше не спостерігається. Буду рекомендувати лікаря своїм подругам.
P.S.: 1. Ціни не завищені, лікарі хороші!
2. Враження тільки позитивні: доброзичлива атмосфера, чіткі відповіді на питання, що цікавлять
Поїхала з упевненістю, що "ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ"!
07 мая 2017 19:30:37

10.11.1979

Рекомендую гінеколога Юлію Богданівну. Це грамотний ЛІКАР, який знає і любить свою справу.
29 апреля 2017 14:38:39

ніна

Хочу поділитися своїм гарним враженням від лікаря-гінеколога цього мц. У лютому була успішно вилікувана ерозія. Ясно ж я дуже боялася, але як виявилося марно. всьому персоналу і медичним сестрам бажаю всього найкращого, відчуваю себе просто чудово))
28 апреля 2017 14:01:02

Хочу порекомендувати лікаря, якому я довіряю. Юлія Богданівна комунікабельна і дуже приємна в спілкуванні, а головне, що вона індивідуально підбирає лікування. Для мене діагноз ерозія пролунав дуже страшно, а завдяки їй ми пролікували і забули.
14 апреля 2017 15:50:36

Уролог Паршин Владимир Анатольевич, спасибо за лечение. То, что другие лечили годами, вам хватило одного курса лечения.Вы сэкономили мне печень, нервы и деньги.
12 апреля 2017 16:44:47

Оксана

Мені все сподобалося. Доктор все перевіряє як годиться і дохідливо все пояснює. На всі мої запитання відповіла на 100%. Дякую
01 апреля 2017 11:19:59

Наталія

Мені рекомендували звернутися до проктолога сюди знайомі. Була в Кумпаненка Анатолія. Час прийому затримали, мене прийняли трохи пізніше. Але все інше чудово. Мене прийняли, операцію зробили, ніяких претензій немає. Лікар все пояснив, розповів по суті, запитав, чи хочу я операцію, все зробив, дав подальші рекомендації. Видно, що професіонал, у нього все на автоматі і медсестри молодец, без слів його розуміли, що подати, що забрати. Кілька днів тому була на перевязці, зараз почуваю себе відмінно. Спеціально хотіла залишити відгук, щоб інші люди, які страждають проблемами пятої точки знали до якого лікаря звернутися, щоб пізніше мене добрим словом загадали.
28 марта 2017 13:42:54

Катя

За рекомендацією родичів звернулася в цей центр через щорічне проходження огляду у гінеколога. Що можу сказати про клініку.
Сайт. Дуже мало інформації по цінам. Є вартість прийому у лікарів, а ось цін на аналізи і кольпоскопію відсутні. Тобто будете дізнаватися вже на місці вартість, або по телефону.
Обстановка. Досить просторо, чисто. Бахіли, безплатні, одноразові матеріали.
Рецепшен. Привітні, культурні адміністратори, все швидко і без черг.
Лікарі. Прийом веде лікар і медсестра. Все з толком і розстановкою, немає відчуття конвеєра з хворих. Отримала досить цікаві і корисні призначення.
В цілому враження від клініки позитивне)
18 марта 2017 14:18:49

Оксана

Відвідувала клініку 11 січня 2016. Цікавило відділення проктології. Відразу зазначу, що до цього по телефону, коли записувалася, мені докладно пояснили правила підготовки до відвідування лікаря. Це важливо! На ресепшені зустріли привітно. По пунктах пояснили куди, коли і як. Потім та ж дівчина адміністратор проводила мене до лікаря проктолога. Комплексне обстеження - це огляд лікаря і відеокольпоскопія. І після цього ставиться діагноз. Після всього цього мені було запропоновано схему лікування. У моєму випадку, лікування плюс різні медикаменти (свічки і так далі), я так зрозуміла, що протизапальні в основному і прискорюють загоєння. Маніпуляції проводилися без наркозу, так це абсолютно безболісно. Мені потрібно пройти ще другий етап. Залежить від кількості вузлів. За один раз максимум один вузол. Але страху вже немає, тому про це я не турбуюся. Якихось дуже неприємних відчуттів нема після процедури, але звичайно якийсь дискомфорт присутній. Я довго до цього йшла. Для мене це був майже подвиг. Зважилася. Клінікою задоволена на десять балів з десяти.
02 марта 2017 11:03:58

1994

Свою хорошу згадку хочу залишити за адміністрацію даного закладу. Прийшовши мене зустріла така світленька дівчина, із похмурим виглядом яка сиділа сама за стойкою. Але коли я до неї заговорила, дівчина ожила! Вона так приємно та тепло зі мною спілкувалася, і чітко відповідала на мої запитання, які мене цікавили. Тільки одне зауваження: побільше посмішок. Тому що люди приходять зі страхом до вас (боючись прийому) і хочуть побільше позитиву. Консультація у лікаря також пройшла відмінно. Справді високий рівень медичного обслуговування в Тернополі.
26 января 2017 23:11:07

Лікувалася у невролога і дуже їй вдячна. У приватній клініці знайшла розуміння, повагу і сервіс.
04 января 2017 16:21:12

Спасибо урологу Паршину за честность и человечность. Этот врач найдет подход к любому пациенту и сможет помочь каждому. Берегите такого специалиста.
02 ноября 2016 19:08:45

calipso1976

Був на прийомі у проктолога Кушніра В.В., дуже хороший та людяний лікар. Після накладання кілець зовнішні вузли щезли та зник дискомфорт. Всім рекомендую!